ADELAIDA zahradní houpačka dřevěná – zelená

Robustní konstrukce z mořeného borovicového dřeva, které odolává vodě i slunci. Opěrák je možno sklopit a vytvořit tak... více informací »
ADELAIDA zahradní houpačka dřevěná - zelená
Značka: Kup Židle
11 290 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní konstrukce z mořeného borovicového dřeva, které odolává vodě i slunci. Opěrák je možno sklopit a vytvořit tak...

Robustní konstrukce z mořeného borovicového dřeva, které odolává vodě i slunci.
Opěrák je možno sklopit a vytvořit tak lůžkovou úpravu.
Vysoké a pohodlné podušky – tloušťka 4 cm, včetně látkové stříšky.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.

výška výrobku170cmšířka výrobku235cmhloubka výrobku118cmvýška opěradla58cmhloubka sedáku50cmšířka sedáku183cmvýška sedu od země45cmrozměr konstrukce stříšky235x107cmhmotnost celkem45kgnosnost3x90kgkapacita3 osobymateriál konstrukceborovicemateriál stříšky a podušekpolyestermožnost rozložení na lůžkoanobarvamořená konstrukce + zelené poduškyrozměr balení237x56x23 cmmateriál baleníkartonExkluzivní produkt ADELAIDA zahradní houpačka dřevěná máte možnost najít snadno tady a teď na našem webu ve známé sekci zahrada! Najděte si ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci. Populární dodavatel Kup Židle dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní produkty.

Velmi prodávaný výrobek ADELAIDA zahradní houpačka dřevěná - zelená od top značky Kup Židle máte možnost koupit zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! V akci od 11 290 Kč.