ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury, modrá

Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury
3 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem...

Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem nastavení. Židli si můžete zcela přizpůsobit svému tělu, tak aby vám poskytla co největší pohodlí a ulevila vám od bolavých zad. K čalounění kancelářské židle Mercury jsou použity dva velice oblíbené materiály. Kombinace látky a síťoviny je velmi častá, a to z důvodu vysoké prodyšnosti síťoviny a extrémní pohodlnosti tkaniny. Použitá modrá síťovina je velice elastická, tak aby se co…Tento skvělý produkt můžete nakoupit právě zde na našem webu v kategorii židle do kanceláře. Získejte kvalitní produkty ze zmíněné kategorie ve slevě! Známá značka ADK Trade s.r.o. má na skladě špičkové výrobky.

Tento diskontní kus ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury, modrá od odblíbeného výrobce ADK Trade s.r.o. naleznete právě teď opravdu levně. Akční ceny od 3 290 Kč.