ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Deluxe, černá

Kancelářská židle ADK Deluxe, černá Kancelářská židle ADK Deluxe je ztělesněním inovativního designu a kvalitních odolných... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Deluxe
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Deluxe, černá Kancelářská židle ADK Deluxe je ztělesněním inovativního designu a kvalitních odolných...

Kancelářská židle ADK Deluxe, černá Kancelářská židle ADK Deluxe je ztělesněním inovativního designu a kvalitních odolných materiálů. Nezaujme Vás pouze svým reprezentativním koženým vzhledem, ale také kvalitní mechanikou a univerzálními tvary, které se oblíbí téměř každý. Základem židle ADK Deluxe je pevná kovová pětiramenná základna. Tato základna disponuje pěticí plastových koleček, které jsou vhodné pro pohyb na tvrdé podlahovině. Židle je také vybavena plynovým pístem, který umožňuje nastavení výšky…Nejprodávanější produkt máte možnost dostat přímo u nás v oblíbené rubrice židle do kanceláře. Získejte ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za báječnou cenu. Věhlasná značka ADK Trade s.r.o. vás obohatí o skvělý sortiment. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od dodavatele ADK Trade s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kus ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Deluxe, černá od výrobce ADK Trade s.r.o. seženete u nás za akční cenu! Teď v akci 2 190 Kč.