ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá

Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá Kancelářské křeslo ADK Sandora je žádanou kombinací moderní elegantního vzhledu s... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá Kancelářské křeslo ADK Sandora je žádanou kombinací moderní elegantního vzhledu s...

Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá Kancelářské křeslo ADK Sandora je žádanou kombinací moderní elegantního vzhledu s kvalitou a nadčasovým provedením. To vše díky prémiovým materiálům a pečlivé výrobě. Již při prvním usazení pochopíte, jak moc je kancelářské křeslo ADK Sandora propracované. Nechce se hýčkat a užívejte si pohodlí, které vám křeslo ADK Sandora nabídne. Celý sedák, společně s opěrákem a hlavovou opěrkou křesla ADK Sandora, jsou čalouněny kvalitní černou eko kůží. Tento velice spolehlivý…
Hodně povedený produkt seženete právě teď na webu v oblíbené sekci židle do kanceláře! Podívejte se na další produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další produkty značky ADK Trade s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý výrobce ADK Trade s.r.o. vám poskytuje kvalitní zboží.

Výjimečný produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá od značky ADK Trade s.r.o. snadno najdete tady nyní v akci. Právě teď jen za 2 990 Kč.