ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Rondo Skid

Konferenční židle ADK Rondo Skid Aerodynamický design, ve kterém je židle Rondo Skid vyrobena, dodává židli na elegantnosti a... více informací »
ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Rondo Skid
Konferenční židle ADK Rondo Skid Aerodynamický design, ve kterém je židle Rondo Skid vyrobena, dodává židli na elegantnosti a...

Konferenční židle ADK Rondo Skid Aerodynamický design, ve kterém je židle Rondo Skid vyrobena, dodává židli na elegantnosti a nadčasovosti. Podpůrné opěradlo a čalouněné sedadlo poté designu přidávají na funkčnosti, která je zaručena ergonomickým tvarem, který se snaží co nejvíce přizpůsobit přirozené ose páteře, aby poskytl žádanou oporu zad a snížil celkovou únavu sedícího. Velmi komfortní sezení vám zajistí v první řadě prodyšná síťovina a prodyšná tkanina. Prodyšná síťovina vyplňuje celý rám… Designový kousek ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Rondo Skid je k dispozici bezstarostně na našem webu v populární rubrice konferenční a jednací židle. Podívejte se na parádní produkty z této kategorie za výhodné peníze.

Tento neodolatelný výrobek ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Rondo Skid od známé společnosti ADK Trade s.r.o. snadno seženete zrovna ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 3 590 Kč.