Barový stolek FLORIAN 2 NEW– MDF, chrom, bílá

Barový stolek FLORIAN 2 NEW stojí na chromové základně. Deska stolu je vyrobena z kvalitní a odolné MDF desky v bílém provedení.... více informací »
Barový stolek FLORIAN 2 NEW– MDF
Značka: Kup Židle
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Barový stolek FLORIAN 2 NEW stojí na chromové základně. Deska stolu je vyrobena z kvalitní a odolné MDF desky v bílém provedení....

Barový stolek FLORIAN 2 NEW stojí na chromové základně. Deska stolu je vyrobena z kvalitní a odolné MDF desky v bílém provedení. Stolek FLORIAN 2 NEW lze výškově nastavit pomocí pístu. S deskou stolu lze otáčet. Nosnost 100 kg.
Rozměry:- Výška: 70-91 cm- Průměr: 60 cmMateriál:- chromová ocel- MDF deska Velmi žádaný produkt Barový stolek FLORIAN 2 NEW– MDF, chrom, bílá máte možnost najít v pohodě tady a teď na našem webu v populární rubrice kuchyně! Najděte si skvělé produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás najdete další kvalitní kousky od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento výrobce Kup Židle pro vás vyrábí skvělé výrobky

Unikátní kus Barový stolek FLORIAN 2 NEW– MDF, chrom, bílá originál od výrobce Kup Židle jednoduše můžete získat zde levně. Akční cena od 2 690 Kč.