Dětská otočná židle JOEL– síťovina, více barev červená

Dětská otočná židle JOEL díky svému modernímu, elegantnímu stylu zapadne do každého dětského pokoje. Opěrák je očalouněn síťovinou v černé... více informací »
Dětská otočná židle JOEL– síťovina
Značka: Kup Židle
1 039 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská otočná židle JOEL díky svému modernímu, elegantnímu stylu zapadne do každého dětského pokoje. Opěrák je očalouněn síťovinou v černé...

Dětská otočná židle JOEL díky svému modernímu, elegantnímu stylu zapadne do každého dětského pokoje. Opěrák je očalouněn síťovinou v černé barvě. Sedák je potažen prodyšnou membránovou látkou. Židle MAURO je vybavena základním mechanismem. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
– šířka 53 cm
– hloubka 56 cm
– výška 81-93 cm
– výška sedu 42-52 cm
Materiál:
– membránová tkanina 
– síť
Další informace:
– základní mechanismus Oblíbený a kvalitní produkt Dětská otočná židle JOEL– síťovina, více barev červená máte možnost získat bezprostředně tu umístěný v rubrice dětské židle a stoly. Vyberte si podobné zboží z této známé sekce za výhodné peníze! To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Super produkt Dětská otočná židle JOEL– síťovina, více barev červená od naší známé značky Kup Židle získáte již dnes za báječnou cenu! Nyní za 1 039 Kč.