Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí

Dětská rostoucí židle na kolečkách Topstar HIGH S´COOL – bez područek

Diskontní produkt Dětská rostoucí židle na kolečkách Topstar HIGH S´COOL – bez područek od kvalitní značky Top Star snadno seženete právě teď za výhodnou cenu! Ceny od 2 799 Kč.
Dětská rostoucí židle na kolečkách Topstar HIGH S´COOL – bez područek
Ověřit dostupnost
Značka: Top Star
2 799
Popis produktu

Dětská rostoucí židle na kolečkách Topstar HIGH S´COOL, výškově variabilní pomocí plynového pístu. Nastavitelný opěrák do výšky i hloubky. Příjemný potah z 3D síťoviny. Lze objednat v několika barvách.
Hlavní výhody dětské rostoucí židle na kolečkách Topstar HIGH S´COOL

Nastavitelný opěrák do výšky i hloubky
Nastavitelná bederní opěrka
Potah z 3D síťoviny

Investujte do kvalitní židle bez područek, která s vaším dítětem poroste. Během let ji snadno přizpůsobíte podle potřeby tak, aby dítě správně sedělo a nedeformovalo si páteř na příliš nízké či vysoké židli.
Pomocí plynového pístu lze nastavit výšku sedáku. Vysoký čalouněný opěrák je pružně uchycen s integrovanou výškově stavitelnou bederní opěrkou a ze zadní strany je krytý černým plastem. Výška a hloubka opěráku je také nastavitelná. Pohodlné sezení zajišťuje vzdušné čalounění z 3D síťoviny. Pro zvýšení komfortu doporučujeme nožní kolo na podpěru nohou.
Parametry:
Výšková nastavitelnost anoMinimální výška sedáku 39 cmMaximální výška sedáku 51 cmMinimální výška 81 cmMaximální výška 94 cmŠířka 43 cmHloubka 39 cmPotah z látky anoKříž/kostra plastovýMaximální nosnost 60 kgPrůměr čepu kolečka 10 mm