Dětská židle na kolečkách GRAVITY – látka, více barev Šedá

Stylová dětská kancelářská židle na kolečkách GRAVITY rozzáří každý pokojík školáka. Židle je čalouněná kvalitní a... více informací »
Dětská židle na kolečkách GRAVITY – látka
Značka: Kup Židle
1 559 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová dětská kancelářská židle na kolečkách GRAVITY rozzáří každý pokojík školáka. Židle je čalouněná kvalitní a...

Stylová dětská kancelářská židle na kolečkách GRAVITY rozzáří každý pokojík školáka. Židle je čalouněná kvalitní a příjemnou látkou. Opěradlo je tvořeno z černého polypropylenu. Židle disponuje základní mechanismem, který umožňuje změnit výšku sedáku. Stabilitu židle Vám zaručí pevný, černý, plastový kříž s kolečky. Židle nemá područky, je vhodná k dětskému psacímu stolu, a bude tak ideální pro každého malého studenta. Nosnost je 80 kg.
Rozměry:
– šířka 47 cm
– hloubka 56 cm
– výška 84-94 cm
– výška sedu 44-54 cm

Tento unikátní produkt Dětská židle na kolečkách GRAVITY – látka, více barev Šedá lze nakoupit právě tu v sekci dětské židle a stoly! Nyní pořídíte vyjímečné kusy ve zmíněné kategorii za báječnou cenu! Známá značka Kup Židle pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Výjimečný výrobek Dětská židle na kolečkách GRAVITY – látka, více barev Šedá od společnosti Kup Židle jednoduše můžete pořídit zrovna téměř zdarma! Akční cena od 1 559 Kč.