Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, kov, růžová

Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená starorůžovou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním... více informací »
Dětská židle na kolečkách ROYA — samet
Značka: Kup Židle
2 331 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená starorůžovou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním...

Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená starorůžovou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním sedáku i vysokého opěráku. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový kříž s nástřikem černé práškové barvy a s kolečky určenými na koberce. Nosnost je 70 kg. Použité materiály i vzhled vytvářejí z této židle příjemnou a oblíbenou součást dětského pokoje.
Parametry:

Výška (cm):
87-100

Šířka (cm):
46

Hloubka (cm):
53

Nosnost (kg):
70

Volitelný potah:
ne

Výška sedu (cm):
43-56

Tento žádaný produkt Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, naleznete také tu umístěný v sekci dětské židle a stoly! Nyní můžete koupit jiné produkty ve zmiňované kategorii ve slevě.

Tento kvalitní produkt Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, kov, růžová od populárního výrobce Kup Židle jednoduše můžete najít právě zde opravdu levně! Nabídka od 2 331 Kč.