Global Income s.c. Kancelářská židle Denar, černá/zelená

Kancelářská židle Denar, černá/zelená Minimalistická design v podání kancelářské židle Denar jistě potěší každého, kdo... více informací »
Global Income s.c. Kancelářská židle Denar
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Denar, černá/zelená Minimalistická design v podání kancelářské židle Denar jistě potěší každého, kdo...

Kancelářská židle Denar, černá/zelená Minimalistická design v podání kancelářské židle Denar jistě potěší každého, kdo by rád svou kancelář či pracovnu vybavil v duchu poslední módy. Strohé provedení je doplněno špičkovou technikou s bohatými možnostmi nastavení. Tento model je velmi variabilní a vyhoví širokému spektru zákazníků. Sedák polstrovaný membránovou látkou s mírným negativním záklonem Vás při sezení bude pobízet k zaujetí pohodlné a zdravé polohy s odlehčenými bedry, zatímco zkosená hrana…Kvalitní a oblíbený produkt Global Income s.c. Kancelářská židle Denar, černá/zelená je k dostání teď tady u nás zařazený v sekci židle do kanceláře! Nyní pořídíte unikátní produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Tento výjimečný výrobek Global Income s.c. Kancelářská židle Denar, černá/zelená od dodavatele kvalitních produktů Global Income s.c. je k dispozici právě teď v naší nabídce se slevou! Nyní za akční cenu 2 190 Kč.