Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, šedé

Kancelářské křeslo Porto, šedé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v křeslu... více informací »
Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto
Kancelářské křeslo Porto, šedé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v křeslu...

Kancelářské křeslo Porto, šedé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v křeslu Porto totiž pominou veškeré bolesti a nepříjemnosti, a vy se tak v klidu budete moci soustředit na vaši práci. Prvotřídní materiály, ale i možnosti nastavení křesla Porto zajistí maximální přizpůsobení sedícímu a poskytnou správnou oporu pro zdravé držení těla během sezení. K čalounění opěráku křesla je použita velmi pevná eko kůže v elegantní šedé barvě. Tuto eko kůži také najdeme… Unikátní produkt Global Income s.c. Kancelářské lze pořídit zrovna tady na webu v kategorii židle do kanceláře. Nyní pořídíte ještě podobné produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty značky Global Income s.c.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kus Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, šedé od přední společnosti Global Income s.c. naleznete právě nyní na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 3 990 Kč.