Knihovna NORVIK — masiv borovice

Knihovna NORVIK se stane úžasným doplněk ve vašem interiéru. Je vyrobená z masivního borovicového dřeva v odstínu bílá v lakovaném provedení. Součástí knihovny jsou čtyři otevřené police, kam si můžete krásně naskládat vaše poklady. Svým jednoduchým designem se skvěle hodí do obývacího pokoje či pracovny. Záruka 24 měsíců.
Parametry produktu
Šířka: 80 cmHloubka: 30 cmVýška: 170 cmHmotnost: 21 kgDodáváme v demontu

Knihovna NORVIK — masiv borovice

Knihovna NORVIK se stane úžasným doplněk ve vašem interiéru. Je vyrobená z masivního borovicového dřeva v odstínu bílá v lakovaném provedení. Součástí knihovny je pět otevřených polic, kam si můžete krásně naskládat vaše poklady. Svým jednoduchým designem se skvěle hodí do obývacího pokoje či pracovny. Záruka 24 měsíců.
Parametry produktu
Šířka: 80 cmHloubka: 30 cmVýška: 200 cmHmotnost: 24 kgDodáváme v demontu

Knihovna VERNON — bílá

Knihovna VERNON se stane úžasným doplněk ve vašem interiéru. Je vyrobená v barevném provedení bílá. Součástí knihovny jsou čtyři variabilní police. Svým jednoduchým designem se skvěle hodí do obývacího pokoje či pracovny. Záruka 24 měsíců.
Parametry produktu
Šířka: 63 cmHloubka: 25 cmVýška: 171 cmHmotnost: 21 kgDodáváme v demontu Tento levný výrobek Knihovna VERNON — bílá máte možnost koupit rovnou tu na webu v sekci obývací pokoj! Pořiďte si ještě jiné kusy ze zmíněné kategorie za outletovou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o špičkové produkty Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Knihovna NELSON — bílá

Knihovna NELSON se stane úžasným doplněk ve vašem interiéru. Je vyrobená v barevném provedení bílá. Součástí knihovny je jedna variabilní a jedna pevná police. Svým jednoduchým designem se skvěle hodí do obývacího pokoje či pracovny. Záruka 24 měsíců.
Parametry produktu
Šířka: 75 cmHloubka: 40 cmVýška: 73 cmHmotnost: 16 kgDodáváme v demontu
Často hledaný výrobek Knihovna NELSON — bílá lze sehnat jednoduše na stránkách v oblíbené sekci obývací pokoj! Nyní můžete najít zlevněné produkty z naší rubriky za výborné peníze.

Knihovna NORVIK — masiv borovice

Knihovna NORVIK se stane úžasným doplněk ve vašem interiéru. Je vyrobená z masivního borovicového dřeva v odstínu bílá v lakovaném provedení. Součástí knihovny jsou tři otevřené police, kam si můžete krásně naskládat vaše poklady. Svým jednoduchým designem se skvěle hodí do obývacího pokoje či pracovny. Záruka 24 měsíců.
Parametry produktu
Šířka: 80 cmHloubka: 30 cmVýška: 100 cmHmotnost: 12 kgDodáváme v demontu
Exkluzivní výrobek Knihovna NORVIK — masiv borovice, bílý lak je k sehnání zrovna na webu umístěný v rubrice obývací pokoj. Prozkoumejte zcela nové produkty z naší rubriky na pár kliknutí! Naše nabídka je široká, mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Kup Židle dodává špičkové produkty.