Pojízdný kontejner GERANO — šedá

Moderní kancelářský kontejner z lamina v šedém provedení s možností uzamknutí zásuvek. Součástí kontejneru jsou pojízdná kolečka a 3 zásuvky s kovovými úchytkami.
Parametry:
Šířka: 60 cm
Hloubka: 43 cm
Výška: 50 cm
Hmotnost: 24 kg Tento neodolatelný kus Pojízdný kontejner GERANO — šedá, je k získání ještě tady na stránkách v populární kategorii kancelář. Nyní můžete koupit ostatní produkty z naší kategorie za parádní cenu! Známý dodavatel Kup Židle vám může nabídnout skvělé produkty. Vždyť to vidíte sami!

Pojízdný kontejner  GERANO — buk

Moderní kancelářský kontejner z lamina v oblíbeném moření buk s možností uzamknutí zásuvek. Součástí kontejneru jsou pojízdná kolečka a 3 zásuvky s kovovými úchytkami.
Parametry:
Šířka: 60 cm
Hloubka: 43 cm
Výška: 50 cm
Hmotnost: 24 kg
Velmi oblíbený produkt Pojízdný kontejner GERANO — buk, 3 zásuvky, uzamykatelný máte možnost získat právě na našem webu zařazený v kategorii kancelář. Nyní si můžete pořídit ostatní výrobky z této známé sekce za super cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Kup Židle má na skladě vynikající produkty. A to je teprve začátek!

Pojízdný kontejner ALAN — buk

Moderní kancelářský kontejner z lamina v oblíbeném moření buk. Součástí kontejneru jsou pojízdná kolečka a dve měnší a jedna velká zásuvka s kovovými úchytkami.
Parametry:
Šířka: 40 cm
Hloubka: 43 cm
Výška: 52 cm
Hmotnost: 15 kg