Tempo Kondela Skříň s otevřenou policí Tempo Asistent New 3

Skříň s otevřenou policí Tempo Asistent New 3, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři dochází ke ztrátě pozornosti a poklesu kreativity. Vzhled kanceláře navíc reprezentuje celou firmu, partneři a zákazníci si dle vzhledu kanceláře budují první dojem z celé firmy. Každý má jinou představu o tom, jak by měla kancelář vypadat, avšak shodneme se na tom, že moderní kancelář by měla být praktická, flexibilní a jednoduchá, tak aby vás zbytečně…

Konferenční stolek BONO — 100x60x44 cm

Moderní konferenční stolek BONO s deskou vyrobenou z čirého skla o tloušťce 6 mm se skvěle hodí do moderně zařízeného obývacího pokoje, pracovny či konferenční místnosti. Součástí stolku je police z mléčného skla o tloušťce 5 mm a čtyři nohy z leštěného nerezu. Díky svému univerzálnímu vzhledu padne do oka každému.
Parametry stolku:
Šířka: 100 cmHloubka: 60 cmVýška: 44 cmHmotnost: 15,2 kgBalení ve dvou kartonech

Konferenční stolek VIGO — 100x60x41 cm

Moderní konferenční stolek VIGO s deskou vyrobenou z čirého skla o tloušťce 6 mm se skvěle hodí do moderně zařízeného obývacího pokoje, pracovny či konferenční místnosti. Součástí stolku jsou police z mléčného skla o tloušťce 5 mm a nohy z leštěného nerezu. Díky svému univerzálnímu vzhledu padne do oka každému.
Parametry:
Šířka: 100 cmHloubka: 60 cmVýška: 41 cm
Hmotnost: 13 kg
Balení ve dvou kartonech