Komoda LURIN — bílá

Komoda Lurin je vyrobená v barevném provedení bílá. Součástí komody jsou dvě zásuvky s kovovými pojezdy, jedny větší a jedny menší dvířka a tři variabilní police. Komoda vynikne jak v obývacím pokoji, tak v pracovně nebo předsíni. Záruka je 24 měsíců.  
Parametry: 
Šířka: 74 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 85 cm
Hmotnost: 28 kg Kvalitní a oblíbený produkt Komoda LURIN — bílá je k dostání taky na našem webu v sekci komody! Prozkoumejte parádní produkty z této známé sekce za výborné peníze! Významná značka Kup Židle vám může poskytnout prvotřídní zboží Přesvědčte se sami! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další vybrané produkty od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Komoda ALTA — dub

Komoda Alta je vyrobená v barevném provedení dub Sonoma. Součástí komody je jedna zásuvka s kovovými pojezdy, dvoje dvířka a jedna variabilní police. Komoda vynikne jak v obývacím pokoji, tak v pracovně nebo předsíni. Záruka je 24 měsíců. 
Parametry:
Šířka: 57 cm
Hloubka: 29 cm
Výška: 69 cm
Hmotnost: 14 kgPovedený kousek Komoda ALTA — dub jde sehnat bezstarostně tady u nás v oblíbené sekci komody! Vyhledejte si vyjímečné zboží z této kategorie za příznivou cenu. Významný výrobce Kup Židle dlouhodobě dodává špičkové zboží Přesvědčte se sami! To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele Kup Židle. Najdete je níže na této stránce.

Komoda JOSE — dub / bílá

Komoda Jose je vyrobena v barevném provedení dub Sonoma a bílá. Součástí komody je jedna zásuvka s kovovými pojezdy, malá a velká dvířka a dvě variabilní police. Komoda vynikne jak v obývacím pokoji, tak v předsíni. Záruka je 24 měsíců. 
Parametry: 
Šířka: 60 cm
Hloubka: 35 cm
Výška: 85 cm
Hmotnost: 21 kg