TV stolek ZETA — MDF / lamino

Televizní stolek obdélníkového tvaru Zeta je vyrobený v kombinaci MDF a lamina v barevném provedení bílá. Součástí stolku jsou dva úložné prostory s dvířky a dvě police. Svým jednoduchým a nadčasovým designem se perfektně hodí do obývacího pokoje nebo pracovny. Záruka je 24 měsíců.  
Parametry:
Šířka: 160 cm
Hloubka: 45 cm
Výška: 48 cm
Hmotnost: 30 kg Velmi prodávaný produkt TV stolek ZETA — MDF / lze sehnat bezprostředně tady na webu zařazený v rubrice tv stolky. Nyní najdete podobné kousky z této známé sekce ve výhodné akci. Populární výrobce Kup Židle má prvotřídní zboží.

Konferenční stolek WETAR — dub

Konferenční stolek Wetar obdélníkového tvaru v barevném provedení dub sonoma. Stolek má jednu polici, kterou můžete využít na odkládání.
Parametry:
Šířka: 90 cm
Hloubka: 55 cm
Výška: 41 cm
Hmotnost: 15 kg
Povrch: dub
Materiál: Lamino a ostatníVýjimečný produkt Konferenční stolek WETAR — jde získat také tady na našem webu umístěný v rubrice kancelář. Nyní si můžete pořídit ještě podobné kousky z této oblíbené rubriky jednoduše online.

Konferenční stolek SUMBA — ořech/bílá

Konferenční stolek Sumba v barevném provedení ořech. Stolek má praktickou polici v bílé barvě, kterou můžete využít na odkládání různých věcí. 
Parametry:
Šířka: 90 cm
Hloubka: 55 cm
Výška: 41 cm
Hmotnost: 14 kg
Materiál: Lamino a ostatní
Povrch: ořech, ořech/bílá
Zajímavý výrobek máte možnost získat jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii kancelář! Máme pro vás ještě ostatní zboží z této známé kategorie ve výprodejové akci!