Rozkládací pohovka CARLO — kov

Rozkládací pohovka CARLO je kus nábytku v minimalistickém stylu. Leží na čtyřech nohách z chromované oceli. Sedák a opěrák jsou čalouněny odolnou šedou látkou. Pohovka má jemné prošívání. Šířka 175 cm stačí k relaxaci nejméně tří osob současně. Pohovka má měkké výplně zvyšující komfort používání. Díky rozkládací funkci z ní navíc snadno uděláte postel. Nosnost 200 kg, záruka 24 měsíců.
Rozměry: 
– šířka 175 cm 
– hloubka 83-97 cm 
– výška 74-38 cm
Materiál: 
– tkanina 
– chromová ocel
Tento zlevněný produkt můžete dostat pohodlně na webu umístěný v sekci obývací pokoj! Mrkněte na vyjímečné zboží ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další prověřené zboží od značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Kup Židle pro své zákazníky prodává top produkty.

Rozkládací pohovka CORNER s podnožkou — modrá látka

Rozkládací pohovka CORNER je kus nábytku, který si zamilujete. Nezabere příliš místa, a přitom slibuje velký prostor pro relaxaci. Díky jednoduchému tvaru a dekorativním knoflíkům na opěradle se nábytek perfektně hodí do moderních a skandinávských interiérů. V rozloženém stavu lze pohovku použít jako postel, takže uložit nečekaného hosta nebude problém. Rám je vyroben z masivního dřeva. Nábytek je umístěn na tvarovaných nohách natřených černou barvou. Součástí sedačky je i praktická podnožka ve stejném designu. Nosnost 200 kg.
Rozměry:
Pohovka:
– šířka 200 cm
– hloubka 86 cm
– hloubka po rozložení 102 cm
– výška 83 cm
– výška sedu 42 cm
Podnožka:
– šířka 90 cm
– hloubka 71 cm
– výška 42 cm
Materiál:
– sedák: tkanina
– rám: masivní dřevo
Kvalitní a velmi žádaný produkt Rozkládací pohovka CORNER s podnožkou — modrá látka máte možnost dostat ještě tu na našich stránkách v populární rubrice obývací pokoj. Získejte kvalitní zboží ve zmiňované rubrice ve slevě! Populární dodavatel Kup Židle dodává kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní zboží od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.