Stojanový kovový věšák MERILO — bílá

Moderní kovový věšák v minimalistickém designu a nadčasové bílé barvě. Celková nosnost je 6 kg.
PARAMETRY PRODUKTU

Hloubka (cm):
44

Materiál:
kov

Šířka (cm):
44

Výška (cm):
174

Nosnost (kg):
6 kg

Použití:
vnitřní

Barva:
bílá


Tento exkluzivní produkt dostanete přímo tu na našem webu v populární sekci věšáky! Nyní pořídíte podobné produkty z této kategorie ve výhodné akci. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také více kvalitních produktů značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Dřevěný stojanový věšák GIOR — bílá

Bestseller mezi klasickými dřevěnými věšáky. Je vyroben z masivního ohýbaného dřeva v barevném provedení bílý matný lak. Nosnost věšáku je do 12 kg rovnoměrné zátěže. Výška je 186 cm.


Oblíbený a kvalitní produkt Dřevěný stojanový věšák GIOR — bílá je k sehnání lehce tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice věšáky! Vyberte si akční produkty z této známé kategorie za super peníze.

Stojanový věšák Alex — kov

Stylový kovový věšák v bílém provedení, který se perfektně hodí do moderních i běžných interiérů. Výška 170 cm. Záruka 24 měsíců.
Parametry:

Barva:
Bílá

Materiál:
Kov

Výška (cm):
170

Šířka (cm):
30

Hloubka (cm):
30

Vynikající výrobek je dostupný snadno tu na webu ve známé sekci věšáky! Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této populární rubriky ve slevě. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Stojanový věšák Alex — kov

Stylový kovový věšák v černém provedení, který se perfektně hodí do moderních i běžných interiérů. Výška 170 cm. Záruka 24 měsíců.
Parametry:

Barva:
Černá

Materiál:
Kov

Výška (cm):
170

Šířka (cm):
30

Hloubka (cm):
30

Tento skvělý kousek Stojanový věšák Alex — kov, černá lze pořídit přímo na našich stránkách v populární kategorii věšáky. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známá značka Kup Židle pro vás vyrábí top sortiment A to je teprve začátek!