Halmar Dětská síťovaná židle Spiker, fialová

Dětská síťovaná židle Spiker, fialová Dětská židle Spiker je velice designová židle navržena pro pohodlné sezení plné... více informací »
Halmar Dětská síťovaná židle Spiker
Značka: Halmar
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská síťovaná židle Spiker, fialová Dětská židle Spiker je velice designová židle navržena pro pohodlné sezení plné...

Dětská síťovaná židle Spiker, fialová Dětská židle Spiker je velice designová židle navržena pro pohodlné sezení plné komfortu. Židle je vyrobena ve velice zábavném, veselém designu, který se bude hodit pro mladší i starší děti. Komfort židle je zaručen ergonomicky tvarovaným sedákem i opěrákem a příjemným čalouněním, kterým je židle potažena. Sedák židle je čalouněn membránovou tkaninou, opěrák naopak praktickou síťovinou. Oba dva použité materiály jsou velice prodyšné, ideální pro dlouhodobější sezení.…Tento zlevněný výrobek Halmar Dětská síťovaná židle je k dostání přímo u nás v populární sekci dětské židle a stoly! Podívejte se na ještě jiné produkty z této sekce za extra cenu.

Oblíbený a akční kus Halmar Dětská síťovaná židle Spiker, fialová pocházející od značky Halmar můžete najít u nás teď skutečně levně! Cena již od 1 490 Kč.