Halmar Dětská síťovaná židle Timmy, růžová/černá

Dětská síťovaná židle Timmy, růžová Dětská židle Timmy zaujme moderním stylem a ergonomickým designem. Ideální židle do... více informací »
Halmar Dětská síťovaná židle Timmy
Značka: Halmar
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská síťovaná židle Timmy, růžová Dětská židle Timmy zaujme moderním stylem a ergonomickým designem. Ideální židle do...

Dětská síťovaná židle Timmy, růžová Dětská židle Timmy zaujme moderním stylem a ergonomickým designem. Ideální židle do moderního dětského pokoje, která zaručí Vašim dětem pohodlné sezení při každodenních povinnostech i radostech u psacího stolu. Vysoký a prostorný pěnový sedák je čalouněn tkaninou růžové barvy. Spodní část ergonomicky tvarovaného opěráku nabídne prodyšnou a pevnou síťovinu černé barvy, kterou využijete především v parných letních dnech. Vrchní část opěráku je potažena taktéž růžovou… Tento akční produkt Halmar Dětská síťovaná židle Timmy, růžová/černá je k sehnání aktuálně tu na našich stránkách ve známé rubrice dětské židle a stoly. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této rubriky za výborné peníze.

Oblíbený kus Halmar Dětská síťovaná židle Timmy, růžová/černá značky Halmar seženete tady opravdu výhodně! Aktuálně v akci za 1 390 Kč.