Halmar Dětská židle Gonzo 3, tmavě šedá

Dětská židle Gonzo 3, tmavě šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 3 je jedním z našich... více informací »
Halmar Dětská židle Gonzo 3
Značka: Halmar
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Gonzo 3, tmavě šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 3 je jedním z našich...

Dětská židle Gonzo 3, tmavě šedá Stylová, elegantní a královsky pohodlná dětská židle GONZO 3 je jedním z našich bestsellerů. Skvěle se hodí jak k pracovním a psacím stolům, tak pro relaxační posezení s knížkou nebo u televize. Díky enormnímu rozsahu nastavení výšky pak židle GONZO 3 poroste spolu s vašimi dětmi. Jednoduše ji přizpůsobíte měnícím se potřebám dětí, ale také jakémukoliv psacímu stolu. Dětský židle GONZO 3 má opěradlo pevně spojené se sedákem, což zajišťuje špičkovou odolnost a kvalitní…
Hodně žádaný produkt Halmar Dětská židle Gonzo lze sehnat nyní tady a teď na našich stránkách v sekci dětské židle a stoly! Vyberte si akční produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu! Značka Halmar pro své zákazníky poskytuje vynikající produkty. Přesvědčte se sami. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží značky Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Halmar Dětská židle Gonzo 3, tmavě šedá od populárního výrobce Halmar jednoduše najdete na našich stránkách teď právě v akci. Akční cena již od 2 490 Kč.