Halmar Dětská židle Nody, růžová/červená

Dětská židle Nody, růžová/červená Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí... více informací »
Halmar Dětská židle Nody
Značka: Halmar
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Nody, růžová/červená Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí...

Dětská židle Nody, růžová/červená Pokud chcete vašemu dítěti zpříjemnit čas, který tráví u učení, dopřejte mu pohodlí a ergonomii, kterou zaručuje dětská židle Nody. Tato dětská židle totiž disponuje komfortním sedákem, područkami i základním mechanismem, pro uspokojující sezení. Sedák i opěrák židle Nody poskytne sezení plné komfortu především díky čalounění. To je provedené v potahové látce, která je pevná, odolná, a proto disponuje dlouhou životností. Pro zábavný design je zvoleno velice zábavné a… Super produkt Halmar Dětská židle Nody, růžová/červená máte možnost nakoupit zrovna tu na stránkách v populární rubrice dětské židle a stoly! Pořiďte si další produkty z této známé sekce na pár kliknutí.

Kvalitní a oblíbený produkt Halmar Dětská židle Nody, růžová/červená od známé značky Halmar jednoduše seženete teď se slevou. Nyní pořídíte jen za 1 890 Kč.