Halmar Herní židle BARTON, černá/bílá

Kancelářská židle BARTON zaujme elegantním a robustním vzhledem. Židle skvěle zapadne do jakékoliv kanceláře nebo pracovny, své... více informací »
Halmar Herní židle BARTON
Značka: Halmar
3 220 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle BARTON zaujme elegantním a robustním vzhledem. Židle skvěle zapadne do jakékoliv kanceláře nebo pracovny, své...

Kancelářská židle BARTON zaujme elegantním a robustním vzhledem. Židle skvěle zapadne do jakékoliv kanceláře nebo pracovny, své místo si však najde i v domácím prostředí. Židle disponuje jednoduše nastavitelným houpacím mechanismem, který zabezpečuje dynamické sezení. Mechanismus umožňuje plynulé nastavení výšky sedáku, tuhosti opěráku a zablokování opěráku v jedné svislé poloze. Mechanice nechybí ani žádaná funkce houpání, díky které se tak můžete lehce pohupovat, nebo si pořádně protáhnout záda – obojí… Super produkt naleznete bez problémů na našem webu v populární kategorii herní křesla k počítači. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu.

Tento oblíbený kus Halmar Herní židle BARTON, černá/bílá od top výrobce Halmar snadno seženete teď opravdu výhodně. Právě teď jen za 3 220 Kč.