Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub grandson

Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému... více informací »
Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY
Značka: Halmar
3 290 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému...

Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Jednoduchá konstrukce a jednotné barvy zapadnou do každého interiéru a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Díky šikovnému, na ovládání jednoduchého, mechanismu, lze desku stolu rozložit do délky 158 cm. To využijete především při větší rodinné sešlosti, kdy je potřeba větší prostor pro stolování.…
Velmi žádaný produkt lze získat nyní tu na našem webu umístěný v sekci stoly do jídelny! Vyhledejte si jiné kusy z této známé kategorie za super ceny! Tento vyjímečný výrobce Halmar nabízí vysoce kvalitní produkty.

Unikátní a žádaný kousek Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub grandson od dodavatele se skvělou pověstí Halmar naleznete v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za 3 290 Kč.