Halmar Jídelní stůl Kornel, bílý

Jídelní stůl Kornel, bílý Elegance a nadčasovost, to jsou dvě základní charakteristiky, kterými jednoduše můžeme popsat tento... více informací »
Halmar Jídelní stůl Kornel
Značka: Halmar
4 590 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Kornel, bílý Elegance a nadčasovost, to jsou dvě základní charakteristiky, kterými jednoduše můžeme popsat tento...

Jídelní stůl Kornel, bílý Elegance a nadčasovost, to jsou dvě základní charakteristiky, kterými jednoduše můžeme popsat tento jídelní stůl, který oslní všechny členy domácnosti. Jídelní stůl Kornel nabídne nápaditý a moderní design. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Stůl zaujme především svoji konstrukcí podnoží, které je tvořeno dvěma složenými hranoly z laminované dřevotřísky. Takto složené nohy stolu jsou pak umístěny na spodní desce,…Kvalitní a oblíbený výrobek Halmar Jídelní stůl Kornel, máte možnost získat aktuálně tady na našich stránkách umístěný v sekci stoly do jídelny! Prozkoumejte parádní výrobky z této populární sekce za báječnou cenu!

Tento diskontní produkt Halmar Jídelní stůl Kornel, bílý od populární značky Halmar můžete získat u nás opravdu výhodně! Nabídky od 4 590 Kč.