Halmar Jídelní stůl RONALD 140-180 cm, bílý

Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu... více informací »
Halmar Jídelní stůl RONALD 140-180 cm
Značka: Halmar
8 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu...

Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu stolu je použit lakovaný MDF materiál s velmi velkým leskem. Tento materiál propůjčuje stolu dobré vlastnosti jako pevnost, odolnost a snadná údržba. Svými čistými liniemi vám nechává dostatek prostoru pro výběr vhodných židlí. Velkou výhodou je jeho funkce rozkladu, kterou jistě oceníte. Několika málo pohyby ze stolu o délce 140 cm vykouzlíte stůl s délkou 180 cm.Tento diskontní výrobek Halmar Jídelní stůl RONALD 140-180 cm, bílý máte možnost sehnat právě zde tady na webu v oblíbené sekci stoly do jídelny. Nyní můžete koupit nové produkty ve zmíněné sekci v akci. U zákazníků oblíbený výrobce Halmar vás obohatí o velmi kvalitní produkty. za skutečně nízé ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další kousky od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Halmar Jídelní stůl RONALD 140-180 cm, bílý od známého dodavatele Halmar můžete koupit momentálně na webu za super peníze. Právě teď jen za 8 090 Kč.