Halmar Kancelářská židle Colt, ořech/šedá

Kancelářská židle Colt, šedá Kancelářská židle Colt je moderní kancelářskou židlí, která si vás jistě získá svým jednoduchým a... více informací »
Halmar Kancelářská židle Colt
Značka: Halmar
3 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Colt, šedá Kancelářská židle Colt je moderní kancelářskou židlí, která si vás jistě získá svým jednoduchým a...

Kancelářská židle Colt, šedá Kancelářská židle Colt je moderní kancelářskou židlí, která si vás jistě získá svým jednoduchým a nadčasovým designem, který je vhodný do moderních prostorů, pracoven či kanceláří. Zvolený design navíc oživí interiér a dodá mu novou svěží atmosféru, kterou jistě Vaše domácnost či váš pracovní prostor přivítá. Krásná, sametová látka použitá k čalounění opěráku i sedáku dokonale ladí s teplým ořechovým odstínem ohýbané překližky. Modernistický tvar sedáku navíc použité…Tento velmi žádaný produkt Halmar Kancelářská židle Colt, ořech/šedá máte možnost sehnat snadno tu na stránkách ve známé kategorii židle do kanceláře. Nyní získáte ještě další kusy z této oblíbené sekce ve výprodejové akci.

Velmi oblíbený produkt Halmar Kancelářská židle Colt, ořech/šedá od známého výrobce Halmar snadno můžete získat na našich stránkách za rozumné peníze! Ceny od 3 690 Kč.