Halmar Kancelářská židle Rubio, šedá

Kancelářská židle Rubio, šedá Kancelářská židle Rubio je ideální i pro delší sezení u práce, jelikož poskytuje pevnější... více informací »
Halmar Kancelářská židle Rubio
Značka: Halmar
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Rubio, šedá Kancelářská židle Rubio je ideální i pro delší sezení u práce, jelikož poskytuje pevnější...

Kancelářská židle Rubio, šedá Kancelářská židle Rubio je ideální i pro delší sezení u práce, jelikož poskytuje pevnější oporu zad, díky své rafinované konstrukci. Mimo to nabídne i houpací mechanismus, výškové nastavení, nastavitelné područky a mnoho dalších praktických prvků. Tak neváhejte, a doplňte svoji kancelář o tuto maximálně pohodlnou kancelářskou židli Rubio. Vnitřní část židle, tedy opěrák a sedák židle, jsou čalouněny kvalitní potahovou šedou membránovou látkou. Kvalita látky poté zabezpečuje… Tento kvalitní a levný produkt Halmar Kancelářská židle Rubio, šedá lze nakoupit v pohodě tady u nás zařazený v rubrice židle do kanceláře. Pořiďte si podobné produkty z této populární rubriky za výhodné peníze. To není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další zboží od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Halmar Kancelářská židle Rubio, šedá originál od výrobce Halmar snadno získáte tady a teď právě ve slevě. Akční ceny již od 3 890 Kč.