Halmar Kancelářská židle Torino, černá

Kancelářská židle Torino, černá Kancelářská židle TORINO nabídne za skvělou cenu reprezentativní vzhled, který na první... více informací »
Halmar Kancelářská židle Torino
Značka: Halmar
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Torino, černá Kancelářská židle TORINO nabídne za skvělou cenu reprezentativní vzhled, který na první...

Kancelářská židle Torino, černá Kancelářská židle TORINO nabídne za skvělou cenu reprezentativní vzhled, který na první pohled zaujme zejména propracovaným ergonomickým profilem. A pohodlí, které vyzařuje ze vzhledu židle Torino, také skutečně dostanete. A k tomu navíc plně stavitelný houpací mechanismus, robustní konstrukci i velmi kvalitní a příjemné materiály. O nekompromisní pohodlí se postará rozměrný a masivně polstrovaný sedák. Ten dokonale obejme Vaše tělo a přiměje Vás zaujmout komfortní a…
Výjimečný produkt máte možnost získat mimo jiné tady na našem webu umístěný v sekci židle do kanceláře. Podívejte se na ještě jiné výrobky z této oblíbené sekce za výborné peníze! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kus Halmar Kancelářská židle Torino, černá od kvalitní značky Halmar snadno můžete najít tady teď téměř zdarma. Nabídka od 3 190 Kč.