Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, světle hnědá

Masivně a reprezentativně působící kancelářská židle FOSTER v čalounění z pravé světle hnědé kůže nabídne vše, po čem... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo FOSTER
Značka: Halmar
8 590 Kč
Ověřit dostupnost
Masivně a reprezentativně působící kancelářská židle FOSTER v čalounění z pravé světle hnědé kůže nabídne vše, po čem...

Masivně a reprezentativně působící kancelářská židle FOSTER v čalounění z pravé světle hnědé kůže nabídne vše, po čem v kanceláři toužíte: široce nastavitelný mechanismus MULTIBLOCK, vysoce kvalitní materiály a vynikající úroveň komfortu. Světle hnědá kůže, jíž je kancelářské židle FOSTER potaženo, je nejen známkou luxusu, ale také garancí vynikající odolnosti a životnosti křesla. Díky pokročilému mechanismu MULTIBLOCK si kancelářskou židli FOSTER můžete dokonale přizpůsobit. Nastavíte nejen výšku sezení,… Výjimečný a žádaný produkt Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, světle hnědá můžete sehnat bezstarostně tady na stránkách v oblíbené rubrice židle do kanceláře! Nyní můžete získat jiné produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci. Máme toho více, podívejte se také na další kvalitní kousky od dodavatele Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní výrobek Halmar Kancelářské křeslo FOSTER, světle hnědá od společnosti Halmar najdete právě nyní téměř zdarma! Akční ceny od 8 590 Kč.