Halmar Konferenční židle Rapid, černá

Konferenční židle Rapid, černá Konferenční židle RAPID bude skvostným doplňkem nejen pro Vaši zasedací místnost. Jedná se o... více informací »
Halmar Konferenční židle Rapid
Značka: Halmar
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Rapid, černá Konferenční židle RAPID bude skvostným doplňkem nejen pro Vaši zasedací místnost. Jedná se o...

Konferenční židle Rapid, černá Konferenční židle RAPID bude skvostným doplňkem nejen pro Vaši zasedací místnost. Jedná se o velmi pohodlné a elegantní křeslo s prošívaným sedákem a opěrákem. Nabídne skvělou ergonomii pro dlouhé sezení a zajistí správné držení těla. Černý potah z eko kůže je nejen vkusný, ale také vysoce odolný a praktický pro denní použití. Jednoduše se udržuje a na pohled je k nerozeznání od pravé kůže. Tenký ergonomicky tvarovaný opěrák konferenční židle RAPID se pak postará o…
Oblíbený kousek jde koupit pohodlně tady a teď na našich stránkách v populární rubrice konferenční a jednací židle. Nyní můžete najít ještě ostatní zboží ze zmíněné kategorie za parádní cenu.

Exkluzivní výrobek Halmar Konferenční židle Rapid, černá od značky Halmar snadno získáte zde ve výprodejové akci! Ceny již od 1 290 Kč.