Halmar Křeslo Jeff, černé

Křeslo Jeff, černé Relaxační křeslo Jeff je velice elegantní, ale přesto útulný kus nábytku, který Vás nadchne svojí... více informací »
Halmar Křeslo Jeff
Značka: Halmar
7 590 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Křeslo Jeff, černé Relaxační křeslo Jeff je velice elegantní, ale přesto útulný kus nábytku, který Vás nadchne svojí polohovací funkcí. Možnost polohování z něj dělá velmi praktický a funkční produkt, který Vám poskytne maximální komfort a umožní Vám vysokou úroveň relaxace. Polohovatelnost je snadno nastavitelná, pouze pomocí jednoduché páky. Stačí zvednout opěrku nohou a sklopit opěradlo, a vznikne prostor pro maximální odpočinek. Křeslo je také vybaveno měkkým čalouněním v oblasti opření zad a hlavy…
Tento diskontní výrobek Halmar Křeslo Jeff, černé jde nakoupit bezstarostně tu na stránkách umístěný v sekci křesla do obýváku! Prozkoumejte vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze! Významný výrobce Halmar poskytuje kvalitní zboží To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další produkty od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.