Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní křesla k počítači
  4. Herní křeslo Marvo CH-106 – PU kůže, bílá / růžová, nosnost 150 kg

Herní křeslo Marvo CH-106 – PU kůže, bílá / růžová, nosnost 150 kg

Oblíbený a akční výrobek Herní křeslo Marvo CH-106 – PU kůže, bílá / růžová, nosnost 150 kg od dodavatele se skvělou pověstí Kup Židle jde nakoupit tady teď se slevou! Akční cena od 4 599 Kč.
Produkt bez obrázku

Herní židle Marvo CH-106
Marvo přináší herní křeslo pro všechny hráčky. Nenechte se svazovat standardními černými herními křesly, ukažte naplno kouzlo své osobnosti a zvolte si křeslo v holčičích barvách. Křeslo Vám dopřeje maximální pohodlí i ergonomii i při dlouhém a intenzivním hraní.

Sklopné opěradlo
Opěradlo křesla můžete sklopit do libovolné úrovně a v požadovaném sklonu ho zaaretovat. Vždy tak budete mít křeslo skloněno přesně jak potřebujete a jak je Vašim zádům příjemné. Jde sklopit až do úrovně 180°.

Polštářky
Součástí křesla jsou také dva odnímatelné polštářky – záhlavní a bederní. Bederní polštářek umožňuje posouvání na opěradle, takže si ho nastavíte přesně do výšky, která vyhovuje Vašim zádům.

KonstrukceHerní křeslo je vybaveno vysoce odolným pětiramenným nylonovým křížem. Je tedy velmi bezpečné a stabilní. Kolečka jsou vyrobena z polyuretanu a díky nim křeslo snadno přemístíte, kam zrovna potřebujete. Vysoce kvalitní povrch z PU kůže a PVC je příjemný na dotek a navíc jej můžete snadno vyčistit.Specifikace:* Materiály: PU, PVC* Výška židle: 129 – 139 cm* Šíře opěrky zad: 57 cm* Výška opěrky zad: 85 cm* Výška opěrky rukou: 34 cm* Šíře samotného sedadla: 53 cm* Hloubka samotného sedadla: 50 cm* Výška sedadla: 44 – 54 cm (10cm nastavitelné díky zdvižnému pístu)* Maximální zátěž: 150 kg* Hmotnost: 14 kg* Balení: 87 x 34 x 66 cm