Herní křeslo SONIC – látka, černá/světle šedá

Herní křeslo SONIC je stylová ergonomická židle pro gamery ve sportovním designu. Křeslo se chlubí měkkou výplní, kvalitním... více informací »
Herní křeslo SONIC – látka
Značka: Kup Židle
3 590 Kč
Ověřit dostupnost
Herní křeslo SONIC je stylová ergonomická židle pro gamery ve sportovním designu. Křeslo se chlubí měkkou výplní, kvalitním...

Herní křeslo SONIC je stylová ergonomická židle pro gamery ve sportovním designu. Křeslo se chlubí měkkou výplní, kvalitním potahem, anatomicky tvarovaným sedadlem a odklápěcími područkami. Díky tomu přináší dokonalou oporu pro každou část těla. Mimořádný poměr cena/dílenské zpracování. Nosnost 100 kg. Záruka 2 roky. 
Hlavní výhody herního křesla na kolečkách SONIC

Zdařilý design
Čalouněné odklápěcí područky
Čalounění odolnou látkou
Kvalitní plynový píst 
Cena

Herní křeslo SONIC nabízí různá nastavení pro maximální pohodlí, můžete si nastavit područky nebo výšku sedadla dle individuálních potřeb. Pokud se v křesle rádi houpete, vyhoví i vašim požadavkům. Herní křeslo je vybaveno vysoce kvalitním plynovým pístem. Kolečka jsou vhodná na koberce. Čalounění membránovou tkaninou, která je odolná vůči poškození.
Rozměry:- šířka 68 cm- hloubka 70 cm- celková výška 115-124 cm- výška sedu 45–54 cm
 
Materiál:
– membránová látka
 

Dodatečné informace:
– mechanismus houpací
– nastavitelné područky
 
Zatížení: 100 kg


Nejprodávanější produkt Herní křeslo SONIC – látka, černá/světle šedá můžete pořídit bez obtíží tady u nás v populární sekci herní křesla k počítači. Prozkoumejte zcela nové kousky z této rubriky za parádní cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Kup Židle pro vás vyrábí vysoce kvalitní zboží

Levný produkt Herní křeslo SONIC – látka, černá/světle šedá od populárního výrobce Kup Židle jednoduše můžete získat tady teď právě za akční cenu! Nabídky od 3 590 Kč.