Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí

Herní výškově stavitelný stůl E-Blue EGT004 – 135×78,5×69,5 cm, podsvícený

Tento nejprodávanější kousek Herní výškově stavitelný stůl E-Blue EGT004 – 135×78,5×69,5 cm, podsvícený s pečetí kvality od značky E-blue lze zakoupit v naší online nabídce za nejnižší cenu! Teď v akci 8 299 Kč.
Herní výškově stavitelný stůl E-Blue EGT004 – 135×78
Ověřit dostupnost
Značka: E-blue
8 299
Popis produktu

Vychytaný herní stůl EGT004 od značky E-Blue, který si zamilují hlavně PC hráči-závisláci. Ergonomicky tvarovaná deska zabraňuje únavě paží, takže i po několika hodinách hraní budete čilí jako rybička. A díky výškovému nastavení si stůl vždycky dáte do úrovně, která se vám hodí. Jedinečnost stolu dotváří RGB podsvícení, které se ovládá bezdrátovým ovladačem. Záruka 2 roky. Rozměry 135×78,5×69,5 cm.

Hlavní výhody herního výškově stavitelného stolu E-Blue EGT004

Originální design
Výškově nastavitelný do čtyř úrovní
Ergonomicky tvarovaná deska
RGB podsvícení, které se ovládá bezdrátovým ovladačem

Pevný a odolný herní stůl E-Blue je výškově nastavitelný do čtyř úrovní. Designové průhledné boční strany nabízí RGB podsvícení. Stůl je výškově nastavitelný do čtyř úrovní. Ergonomicky designovaná deska stolu zajišťuje optimální polohu paží a efektivně zabraňuje jejich únavě způsobené dlouhodobým hraním. Boky stolu EGT004 jsou tvořeny exkluzivními průhlednými designovými prvky s RGB podsvícením a dokonale zapadnou do každého pokoje. Díky bezdrátovému ovladači si můžete nastavit různé efekty a vybrat si z 16 různých barev podsvícení. Váš stůl může pulzovat, blikat či postupně měnit barvy. Volitelně můžete také nastavovat úroveň jasu či podsvícení úplně vypnout.Celý povrch desky je tvořen jednou extra velkou podložkou pod myš, a zajišťuje tak dokonalou kontrolu nad pohybem myši. Povrch je voděodolný, takže se nemusíte bát poničení, když si náhodou na stůl vylijete sklenici s pitím.
Specifikace:Šíře stolu: 135 cmHloubka stolu: 78,5 cmVýška stolu: 72–91,2 cmVáha: 24 kgNapájení: 220 VPodsvícení: RGBNapětí: 12–24 V