Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní křesla k počítači
  4. Herní židle A-RACER Q14 –⁠ látka/PU kůže, černo-červená

Herní židle A-RACER Q14 –⁠ látka/PU kůže, černo-červená

Levný výrobek Herní židle A-RACER Q14 –⁠ látka/PU kůže, černo-červená od dodavatele s dlouholetou historií Kup Židle můžete sehnat zde teď právě výhodně! Výhodně za 2 499 Kč.
Herní židle A-RACER Q14 –⁠ látka/PU kůže

Elegantní herní židle A-RACER Q14 v designu sedačky závodního vozu, která vynikne v pracovně i herním doupěti vaší ratolesti. Potah z odolné a na dotek příjemné textilie v kombinaci s kvalitní PU kůží zaručuje příjemné sezení. Nosnost 120 kg. Vhodné pro postavy do 175 cm.
Hlavní výhody herní židle A-RACER Q14

Sklopné područky
Prostornost sedadla
Pogumovaná kolečka
Výhodná cena
Design

Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Ruce unavené z hraní si můžete pohodlně položit na čalouněné područky, které jsou odklápěcí. Díky šířce sedu 50 cm model ocení i prostorově výraznější hráči, kterým u běžných herních židlí vadí tvarované sedadlo do písmene U.
Odolný kříž z nylonu je vyztužený skelným vláknem a má průměr 70 cm, což zajišťuje výbornou stabilitu. Kolečka jsou pogumovaná, a hodí se tak na všechny typy povrchů. Nosnost židle je až 120 kg. 
Parametry produktu

výška sedáku: 40 – 50 cm
šířka sedáku: 50 cm
šířka opěradla: 51 cm
celková výška: 110 – 120 cm
průměr kříže nohou na kolečka: cca 70 cm
kolečka: 11 x 50 mm
nosnost: 120 kgŽidli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu.