Herní židle DARKECHO — ekokůže, černá/maskáč, nosnost 160 kg

Pohodlně se usaďte, zmáčkněte „play“ a vrhněte se na ničení nepřátel! S herním ergonomickým křeslem DARKECHO vybojujete... více informací »
Herní židle DARKECHO — ekokůže
Značka: Kup Židle
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlně se usaďte, zmáčkněte „play“ a vrhněte se na ničení nepřátel! S herním ergonomickým křeslem DARKECHO vybojujete...

Pohodlně se usaďte, zmáčkněte „play“ a vrhněte se na ničení nepřátel! S herním ergonomickým křeslem DARKECHO vybojujete strategická území a díky potu a slzám možná vytvoříte nové rekordy, ale na vašich zádech to nebude znát. Křeslo vhodné i pro prostorově výraznější uživatele. Nosnost 160 kg, záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody herní židle DARKECHO 

výškově nastavitelný bederní polštář
výsuvná podnožka pro ještě větší pohodlí
odnímatelný hlavový polštář 
houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy
výškově nastavitelné područky s měkčenou dotykovou plochou
3 druhy prémiové ekokůže, materiál se snadno čistí, je voděodolný a prodyšný
kolébková funkce a opěradlo v rozsahu 90° až 155°
ocelový rám sedadla a opěradla
nosnost 160 kg
plynový píst s vyšší odolností
čalounění ze studené pěny vstřikované do formy
nylonová báze vyztužená skelným vláknem

Ergonomicky tvarovaný a dostatečně široký i vysoký sedák se postará o tom, aby i 8hodinová herní šichta proběhla bez zádrhelů. Vaše záda ocení i nádherně měkký bederní polštářek. Příjemný bonus pak představují nastavitelné a měkčené područky a výsuvná podnožka na nohy. Součástí židle je i velmi pohodlný polštářek pod hlavu, to pro případ, že byste si chtěl dát před rozhodující bitvou pauzu. Kolečka mají 60 mm a jsou vhodná pro měkké podlahy.
Parametry produktu
Výška sedu: 47-57 cmŠířka sedu: 54 cmCelková šířka 74 cmHloubka sedu: 54 cmMaximální výška područek: 34,5 cmHmotnost: 23 kg

Kvalitní a žádaný produkt Herní židle DARKECHO — ekokůže, černá/maskáč, nosnost 160 kg od výrobce se skvělou pověstí Kup Židle je k dostání na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za cenu 3 990 Kč.