Herní židle DXRacer Air RN1 – černá, nosnost 130 kg

Herní židle DXRacer Air RN1 ze série Airje moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských... více informací »
Herní židle DXRacer Air RN1 – černá
Značka: MERCURY STAR
9 779 Kč
Ověřit dostupnost
Herní židle DXRacer Air RN1 ze série Airje moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských...

Herní židle DXRacer Air RN1 ze série Airje moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě. 
Polštářek pod hlavu pro maximální pohodlí a ergonomickou podporu páteře je zahrnut v ceně židle.
Klíčové vlastnosti židle DXRacer Racing Pro Air RN1

Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli
Vysoký opěrák pro opěru celých zad a podporu správného držení páteře
Opěrák je ze zádové strany zdoben plastovým krytem v designovém provedení
Pevný pětiramenný kovový kříž zajištující dokonalou stabilitu
Mechanismus tilt pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 150 stupňů s možností houpání židle v jakékoliv poloze opěradla, aretací sedáku a s nastavením tuhosti mechaniky dle hmotnosti uživatele
Kvalitní plynový píst dovážený z Německa, splňující mezinárodní standarty SGS
Univerzální polyuretanová kolečka pro všechny podlahy, která jsou pevná, tichá a bezpečná
Područky 4D s měkkým povrchem
Polštářek pod hlavu pro maximální pohodlí
Potah z velmi odolné síťoviny
Až pro osoby 185cm a do 130kg.

Maximální nosnost židle je 130 kg, vzhledem k šíři sedáku a pro maximální komfort zákazníka doporučujeme pro uživatele s váhou do 110 kg. 

DXRacer je prémiová volba pro všechny uživatele PC.Svou oblíbenost ukázala mezi hráči počítačových her. Židle DXRacer používají hráčí na celém světě včetně těch vrcholových. Židle jsou zastoupeny na turnajích jako je LCK, UMG, MLG a v Česku také 4GAMES a Mistrovství České Republiky v Počítačových Hrách a ASUS FINALs. Profesionální herní týmy SK Telecom T1, Ninjas in Pyjamas, CLG, NaVi, Faze Clan a jejich fanoušci hrají na svých vlastních originálních limitovaných sériích židlí DXRacer. V Česku spolupracujeme s herními organizacemi eSuba, eXtatus a Fraternitas. Židle DXRacer Pomáhají počítačových hráčům k dosažení lepších výkonů a většímu požitku ze hry díky kvalitním materiálům, premiovému zpracování a ergonomii sezení.
DXRacer jako dominanta v kancelářiŽidle DXRacer vám ve vaší kanceláři dodají pocit pohodlného ergonomického sezení a dají vám prostor plně se věnovat vaší práci bez nepříjemné bolesti zad. Nastavitelnost područek a výšky sedáku vám dají možnost si židli přizpůbosit podle vašich požadavků. Nastavení sklonu opěradla a mechanika s odemykáním a zamykáním houpání židle vám umožní případný odpočinek. Originální design a kvalita zpracovávání vám přinese obdiv a uznání jak u kolegů, tak u obchodních partnerů a všech návštěvníků vaší kanceláře.

Garantujeme doživotní záruku na ocelovou konstrukci sedáku a opěráku židle.Způsob balení:Židle je dodávaná v krabici o hmotnosti 28 kg a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. Složení židle Vám potrvá jen 20 minut.

Velmi oblíbený výrobek Herní židle DXRacer Air RN1 – černá, nosnost 130 kg od společnosti MERCURY STAR jednoduše naleznete u nás v akci. Ceny již od 9 779 Kč.