Herní židle DXRacer TANK T200/N – černá, nosnost 200 kg

Tento unikátní kousek Herní židle DXRacer TANK T200/N – černá, nosnost 200 kg od značky s tradicí a dobrou pověstí DXRACER můžete sehnat právě nyní skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 11 889 Kč.
Herní židle DXRacer TANK T200/N – černá
Značka: DXRACER
11 889 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

T200/N ze série TANK je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.Polštářky pod hlavu a pod bedra jsou v ceně.
Herní židle DXRACER pocházejí z oficiální distribuce pro Českou republiku a jsou uzpůsobeny velikostem postav evropských uživatelů. Prodejce zaručuje originální produkt s originálními díly, pocházejícími přímo od výrobce DXRACER.
Klíčové vlastnosti herní židle DXRacer T200/N•  Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli.•  Vysoký opěrák pro opěru celých zad a podporu správného držení páteře.•  Pevný pětiramenný kovový kříž s plastovými krytkami zajištující dokonalou stabilitu.•  Mechanismus TILT a nastavení sklonu opěradla až do úhlu 120º s možností houpání židle v jakékoliv poloze opěradla a s nastavením tuhosti houpání dle váhy uživatele.•  Kvalitní plynový píst 4. třídy certifikovaný standarty SGS.•  Univerzální polyuretanová kolečka pro všechny podlahy, která jsou pevná, tichá a bezpečná.•  4D područky s měkkým povrchem.•  Polštářky pod bedra a pod hlavu, pro maximální pohodlí a ergonomickou podporu páteře.•  Potah z kvalitní PVC kůže.•  Až pro osoby s výškou do 200 cm a do 200 kg.•  Série T je největší série. Je větší než série K, má také jiný tvar opěráku a široký plochý sedák.(poznámka: Video je ilustrační, je zde testován předchozí model série Tank)DXRacer je prémiová volba pro všechny uživatele PCSvou oblíbenost ukázala mezi hráči počítačových her. Herní židle DXRacer používají hráčí na celém světě včetně těch vrcholových. Židle jsou zastoupeny na turnajích jako je LCK, UMG, MLG a v Česku také 4GAMES a Mistrovství České Republiky v Počítačových Hrách a ASUS FINALs. Profesionální herní týmy SK Telecom T1, Ninjas in Pyjamas, CLG, NaVi, Faze Clan a jejich fanoušci hrají na svých vlastních originálních limitovaných sériích židlí DXRacer.V Česku spolupracujeme s herními organizacemi eSuba, eXtatus a Fraternitas. Herní židle DXRacer pomáhají počítačových hráčům k dosažení lepších výkonů a většímu požitku ze hry díky kvalitním materiálům, premiovému zpracování a ergonomii sezení.DXRacer jako dominanta v kancelářiHerní židle DXRacer vám ve vaší kanceláři dodají pocit pohodlného ergonomického sezení a dají vám prostor plně se věnovat vaší práci bez nepříjemné bolesti zad. Nastavitelnost područek a výšky sedáku vám dají možnost si židli přizpůbosit podle vašich požadavků. Nastavení sklonu opěradla a mechanika s odemykáním a zamykáním houpání židle vám umožní případný odpočinek.Originální design a kvalita zpracovávání vám přinese obdiv a uznání jak u kolegů, tak u obchodních partnerů a všech návštěvníků vaší kanceláře.
Způsob balení:Židle je balena ve 2 kabicích o celkové váze 41,5 kg. Karton 1 – 77 x 62 x 33 cm, karton 2 – 94 x 80 x 22 cmGarantujeme doživotní záruku na ocelovou konstrukci sedáku a opěráku židle.