Herní židle ERACER Z608 – látka, šedá/černá, nosnost 130 kg


3 990 Kč

Značka/Výrobce:
Oblíbený a kvalitní výrobek Herní židle ERACER Z608 – látka, šedá/černá, nosnost 130 kg od známého výrobce Kup Židle snadno pořídíte u nás nyní za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 3 990 Kč

Popis produktu

Herní židle Z608 je další přírůstek do rodiny Eracer, který Váš herní zážitek změní v realitu! Už jen konstrukce sedáku a opěráku, Vás při prvním usednutí doslova připoutá a dokonale s Vámi splyne. Židle je čalouněna kombinací středně hrubé látky v trendy šedozeleném a černém odstínu. Stejně jako všechny židle Eracer i tato židle je opatřena potřebnými plastovými otvory v opěráku k umístění bezpečnostních pásů. Bezpečnost především!
Hlavní výhody herní židle ERACER Z608:

sportovní design
čalouněné kvalitní látkou
houpací mechanismus
nosnost 130 kg

Na Vašem pohodlí nám opravdu záleží! Proto má židle výborné polstrování sedáku a opěráku, aby Váš herní zážitek mohl být intenzivnější a ničím nerušený. Ruce si můžete pohodlně opřít o pevné plastové područky s opěrnou plochou tvořenou z měkčené PUR pěny o šířce 8 cm, úžasné délce 28 cm a výšce 3 cm. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst.
Pro pravé herní labužníky je samozřejmě možné využít i možnosti sklopení opěráku až do 135°! Křeslo je navíc opatřeno dvěma pohodlným a odnímatelnými polštáři čalouněnými kombinací šedozelené a černé látky s výšívaným logem, které podepřou nejen Vaší hlavu, ale i bedra. Masivní černý plastový kříž s šedými protiskluzovými plastovými doplňky je osazen černými plastovými kolečky pr. 6 cm s šedým racing středem a gumovým obvodem ideálním na tvrdé podlahy. Se stabilitou celých 70 cm průměru kříže si můžete dovolit i ty nejnáročnější hry. Nosnost křesla je až 130 kg.
ParametryŠířka (cm): 69Hloubka (cm): 69Výška (cm): 124-134Výška sedu: 44-54 cmNosnost (kg): 130