Levnésezení.cz - výběr křesel a židlí
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní křesla k počítači
  4. Herní židle SPERO — ekokůže, látka, černá/červená

Herní židle SPERO — ekokůže, látka, černá/červená

Tento diskontní produkt Herní židle SPERO — ekokůže, látka, černá/červená od populárního výrobce ADK pohodlně seženete na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci! Na našich stránkách za 2 790 Kč.
Herní židle SPERO — ekokůže
Ověřit dostupnost
Značka: ADK
2 790

Herní židle SPERO je kombinací jednoduchého designu a zároveň kontrastních barech herních židlí. Designové čalounění kombinuje hned dva druhy materiálů, červenou perforovanou tkaninu a odolnou černou ekokůži. Zatímco tkanina je prodyšná a oceníte ji zejména v horkých letních dnech, ekokůže je pevný materiál snadný na údržbu, který navíc přispívá k celkově uhlazenému vzhledu židle. Prostorný sedák je bohatě čalouněný a navíc vám svým tvarem pomůže zachovat si zdravé držení těla, stejně jako anatomicky tvarovaný opěrák s integrovaným podhlavníkem.
V jádru židle je základní mechanismus, který umožňuje nastavení výšky sedadla a nastavení tuhosti opěradla. Nastavení výšky je možné díky plynovému pístu, které je snadno ovladatelný jednou páčkou. Nastavení tuhosti opěradla je potom možné pomocí regulačního šroubu, kterým si sami zvolíte vámi preferovaný odpor. Nosnost 120 kg.
Rozměry:

Výška 111 – 120 cm
Šířka 59 cm
Hloubka 56 cm
Výška sedu 45 – 52 cm
Výška nastavení pístu 7 cm