Herní židle VULTURE HIGH – PU kůže, černá / zelená

Vynikající výrobek Herní židle VULTURE HIGH – PU kůže, černá / zelená s osvědčenou značkou Kup Židle snadno získáte právě v akci. Nyní pořídíte jen za 2 899 Kč.
Herní židle VULTURE HIGH – PU kůže
Značka: Kup Židle
2 899 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Herní židle VULTURE HIGH s vysokým opěrákem zaujme svým stylovým designem. Židle disponuje houpacím mechanismem s aretací v základní pozici a nastavením síly protiváhy. Čalounění je z odolné polyuretanové pěny a je potaženo syntetickou kůží v černo – zelené kombinaci na bázi polyuretanu a je tedy velmi příjemné na dotyk.
Součástí židle je i plynový píst s větší odolností. Snímatelný podhlavník a polštářek s úponem vytváří možnost individuální úpravy tvaru čalounění opěradla. Pohyb po místnosti umožní nylonová kolečka vhodná na měkký povrch. Pevnost a stabilitu dodává židli ocelový rám opěradla a sedadla. Herní židle VULTURE HIGH skvěle zapadne do každé domácí pracovny, dětského pokoje nebo kanceláře. Nosnost je 120 kg.
Hlavní výhody herní židle VULTURE

nosnost 120 kg
snímatelný podhlavník a polštářek s úponem vytváří
houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy a aretací v základní pozici
plynový píst s vyšší odolností (Class 4)
výškově nastavitelná bederní opěrka
čalouněné područky s měkkou dotykovou plochou
kolečka o průměru 60 mm – pro měkké podlahy
čalounění z odolné polyuretanové pěny

Parametry produktu
výška 111-120,5 cmvýška sedu 45-54,5 cmšířka 63 cmšířka sedu 48 cmhloubka 63 cmhloubka sedu 49 cmvýška područek 72-81,5 cmnosnost 120 kg