Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice, hnědý lak

Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení hnědý lak. Výška sedu židle je... více informací »
Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice
Značka: Kup Židle
999 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení hnědý lak. Výška sedu židle je...

Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení hnědý lak. Výška sedu židle je 45 cm. Židle je ideálním doplňkem do kuchyně či jídelny. Záruka je 24 měsíců. 
Parametry produktu:
Šířka: 41 cmHloubka: 42 cmVýška: 91 cmVýška sedu: 45 cmHmotnost: 4 kgDodávané v demontu Tento designový produkt Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice, jde pořídit právě zde u nás zařazený v rubrice kuchyně! Podívejte se na kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny. To ale však není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice, hnědý lak od společnosti Kup Židle snadno můžete najít na našich stránkách teď právě ve slevě. Ceny již od 999 Kč.