Jídelní křesílko EKIN — buk patinovaný, látka, béžová

Luxusní jídelní křesílko EKIN vás uchvátí svým krásným designem. Potah křesílka je z příjemné látky v barevném odstínu... více informací »
Jídelní křesílko EKIN — buk patinovaný
Značka: Kup Židle
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní jídelní křesílko EKIN vás uchvátí svým krásným designem. Potah křesílka je z příjemné látky v barevném odstínu...

Luxusní jídelní křesílko EKIN vás uchvátí svým krásným designem. Potah křesílka je z příjemné látky v barevném odstínu béžové a s dekorativním prošití na opěrce. Součástí křesílka jsou i područky ve stejném barevném provedení, které dodávají maximální pohodlí. Stabilní podnož je tvořena čtyřmi nohami z masivního patinovaného bukového dřeva. Nosnost 110 kg.
Parametry křesílka: 
Šířka: 62 cm Hloubka: 58 cm Výška: 82 cm Výška sedu: 44 cm Hloubka sedu: 41 cm Šířka sedu: 42 cm Šířka zádové opěrky: 58 cm Výška zádové opěrky: 42 cm Hmotnost: 11 kgNosnost 110 kgDodáváme v demontu

Tento nejprodávanější produkt Jídelní křesílko EKIN — buk lze koupit zrovna na webu v populární sekci kuchyně. Nyní si můžete koupit akční výrobky ve zmiňované kategorii na pár kliknutí! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Jídelní křesílko EKIN — buk patinovaný, látka, béžová od populárního výrobce Kup Židle snadno můžete získat tady levně! Akční cena již od 3 790 Kč.