Jídelní rozkládací stůl ELIOT –⁠ 120×80 (+60), keramika/kov, černý mat

Designový jídelní rozkládací stůl ELIOT o rozměru 120x80 cm v industriálním minimalistickém stylu. Vrchní stolová deska je... více informací »
Jídelní rozkládací stůl ELIOT –⁠ 120x80 (+60)
Značka: Kup Židle
12 490 Kč
Ověřit dostupnost
Designový jídelní rozkládací stůl ELIOT o rozměru 120x80 cm v industriálním minimalistickém stylu. Vrchní stolová deska je...

Designový jídelní rozkládací stůl ELIOT o rozměru 120×80 cm v industriálním minimalistickém stylu. Vrchní stolová deska je tvrzené keramiky tl. 12 mm v matném dekoru „Italský sněhobílý mramor“. Konstrukce stolu je celokovová v matném černém odstínu. Podesta je na spodní části opatřena šesti rektifikačními patkami, které dovolují vyrovnat stůl i na mírně zvlněné podlaze. Plastové kluzáky na patkách eliminují možnost poškození povrchů tvrdých podlah. Stůl zaujme jak svým minimalistickým designem i skvělým zpracováním detailu, ale také provedením desky se zakulacenými rohy a v neposlední řadě také dekorem vrchní desky, imitující jeden z nejkvalitnějších a nejžádanějších mramorů na světě. Jistě se stane velmi elegantním a nepřehlédnutelným prvkem v moderních – industriálních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách. Výška stolu je 76 cm. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí. Jedná se o čistě bílý mramor s jemným šedým žilkováním.

Parametry produktu:

Šířka (cm)
120+30+30

Výška (cm)
76

Hloubka (cm)
80

Barva desky
Bílá matná

Barva konstrukce
Černý mat

Styl
Industriální

Typ stolu
Rozkládací

Dekor desky
Sněhobílý mramor

Materiál desky
Keramika

Materiál konstrukce
Kov

Materiál mechanických součástí
Kov

Stůl dodáváme v krabici v demontu.

Velmi oblíbený produkt Jídelní rozkládací stůl ELIOT –⁠ 120x80 (+60), keramika/kov, černý mat pocházející od značky Kup Židle jednoduše můžete získat u nás nyní skutečně výhodně. Nyní pořídíte od 12 490 Kč.