Jídelní set 1 + 4 v rustikálním stylu – masiv, třešeň

Vytvořte si z kuchyně útulné a harmonické místo, kde prožijete s rodinou a přáteli krásné okamžiky. Postará se o to stylový jídelní set 1 + 4 v... více informací »
Jídelní set 1 + 4 v rustikálním stylu – masiv
Značka: Kup Židle
8 990 Kč
Ověřit dostupnost
Vytvořte si z kuchyně útulné a harmonické místo, kde prožijete s rodinou a přáteli krásné okamžiky. Postará se o to stylový jídelní set 1 + 4 v...

Vytvořte si z kuchyně útulné a harmonické místo, kde prožijete s rodinou a přáteli krásné okamžiky. Postará se o to stylový jídelní set 1 + 4 v rustikálním provedení. Ladné linky setu z masivu dodají kuchyni na hřejivosti a měkké polstrování židlí s potahem proti oděru zajistí strávníkům dokonalé pohodlí. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody jídelního setu 1 + 4 v rustikálním stylu – masiv, třešeň

Nadčasový design
Set komplet z masivu
Čalouněné židle
Výhodná cena

Nádherně si zařídit kuchyň nebylo nikdy snazší. A levnější. Jídelní set 1 +4 v rustikálním provedení je sladěný jako od bytového designéra, díky nadčasovému designu se navíc bude vyjímat v téměř jakékoliv interiéru. Což znamená, že jej bez obav můžete pořídit jako dárek pro oslavence či novonamžele.
Jídelní set se skládá ze čtyř židlí a jednoho obdélníkového stolu. Židle, nohy stolu i samotná deska jsou vyrobeny z masivu kaučukového dřeva ve svěžím barevném provedení třešeň.
Rozměry stolu: Výška 74 cm, šířka 120 cm a hloubka 75 cm.
Rozměry židle: Výška 94 cm, šířka sedu 46 cm, hloubka sedu 41 cm a výška sedu 48 cm.

Parametry produktu:

Šířka sedu
46 cm

Výška (cm)
94 – židle

Rozklad
Ne

Dekor
Třešeň

Demontované
Ano

Nosnost (kg)
110

Styl
Klasický

Tvar desky
Obdélníkový

Karton1
126x99x20

Hloubka (cm)
52 – židle

Typ podnože
4 nohy

Šířka (cm)
120

Materiál kostry
Masiv

Barva
Hnědá

Hloubka sedu (cm)
41 cm

Materiál
Masiv

Výška sedu (cm)
48 cm


Tento unikátní kus Jídelní set 1 + 4 v rustikálním stylu – masiv, třešeň najdete bezprostředně tady na stránkách zařazený v rubrice jídelní sety. Pořiďte si skvělé produkty z této známé rubriky za příznivou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Kup Židle vám může poskytnout prvotřídní sortiment Udělejte radost sami sobě!

Kvalitní a žádaný výrobek Jídelní set 1 + 4 v rustikálním stylu – masiv, třešeň od společnosti s výborným jménem Kup Židle můžete najít zde za outletovou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 8 990 Kč.