Jídelní set CORDOBA 1 + 4 – masiv, světlý dub, látka

Jídelní set CORDOBA se skládá z jídelního stolu a čtyř židlí z bukového masivu. Konstrukce společně se stolem jsou navrženy v... více informací »
Jídelní set CORDOBA 1 + 4 – masiv
Značka: Kup Židle
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní set CORDOBA se skládá z jídelního stolu a čtyř židlí z bukového masivu. Konstrukce společně se stolem jsou navrženy v...

Jídelní set CORDOBA se skládá z jídelního stolu a čtyř židlí z bukového masivu. Konstrukce společně se stolem jsou navrženy v moderním odstínu dubu. Sedák židle je potažen tkaninou v béžové barvě. S tímto setem nebude vaše jídelna vypadat nudně. Lehce ji zkombinujete se svým nábytkem a hodí se k němu široká škála barev. Sympatický design je vhodný do jakékoliv domácnosti, kavárny, cukrárny nebo restaurace. Nosnost židlí je 110 kg.
STŮL:

výška: 75 cm
šířka: 80 cm
délka: 120 cm
materiál: masiv kaučukovník, MDF, přírodní dýha, látka
barva: světlý dub

ŽIDLE:

šířka: 47 cm
hloubka: 52 cm
výška: 85 cm
výška po sedák: 45 cm
barva: světlý dub
Tento oblíbený výrobek Jídelní set CORDOBA 1 + 4 – masiv, světlý dub, látka jde koupit aktuálně tu na našich stránkách ve známé rubrice jídelní sety! Pořiďte si jiné produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu. Oblíbený výrobce Kup Židle vám nabízí top výrobky.

Tento unikátní produkt Jídelní set CORDOBA 1 + 4 – masiv, světlý dub, látka od top výrobce Kup Židle snadno můžete sehnat nyní za výprodejovou cenu! Nabídky od 4 199 Kč.