Jídelní židle DORY — látka, masiv, bílá/šedá

Židle DORY je moderním nábytkem, který nabízí jak využitelnost, tak atraktivní vzhled. Židle stojí na čtyřech rovných nohách... více informací »
Jídelní židle DORY — látka
Značka: Kup Židle
1 329 Kč
Ověřit dostupnost
Židle DORY je moderním nábytkem, který nabízí jak využitelnost, tak atraktivní vzhled. Židle stojí na čtyřech rovných nohách...

Židle DORY je moderním nábytkem, který nabízí jak využitelnost, tak atraktivní vzhled. Židle stojí na čtyřech rovných nohách z masivního dřeva v přírodní barvě. Mají kónické uspořádání, charakteristické pro moderní řešení. Největší pozornost však poutá charakteristické opěradlo. Je vyrobeny z bílého polypropylenu. Sedák má přídavný polštář čalouněný šedou látkou, který zvyšuje komfort používání. Designová židle se skvěle hodí do moderních pokojů. Může být zajímavým prvkem vybavení kuchyně, jídelny, ale i mnoha dalších místností. Produkt je dodáván v rozloženém stavu.
Rozměry:
– šířka 43 cm
– hloubka 50 cm
– výška 80 cm
– výška 45 cm
 
Materiál:
– polypropylen bílý
– masivní dřevo
– tkanina šedá
Nosnost 100 kg

Tento vynikající výrobek Jídelní židle DORY — látka, masiv, bílá/šedá od známého předního výrobce Kup Židle jednoduše seženete momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Nyní lze objednat jen za 1 329 Kč.