Jídelní židle REINE – látka, červená

Jídelní židle REINE je v nadčasovém designu. Skvěle se hodí do jednoduchých i moderních jídelen. Židle je čalouněna červenou,... více informací »
Jídelní židle REINE – látka
Značka: Kup Židle
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle REINE je v nadčasovém designu. Skvěle se hodí do jednoduchých i moderních jídelen. Židle je čalouněna červenou,...

Jídelní židle REINE je v nadčasovém designu. Skvěle se hodí do jednoduchých i moderních jídelen. Židle je čalouněna červenou, příjemnou a odolnou látkou připomínající svým zdobením královský trůn. Konstrukce je tvořena z pevné ocele, ve zlaté barvě. Nosnost židle je 110 kg.
Rozměry:- Výška: 93 cm- výška sedáku: 46 cm- šířka: 45 cm- hloubka: 48 cmMateriál:- lakovaná ocel- látkaVe slevě produkt Jídelní židle REINE – máte možnost dostat již dnes tu na webu umístěný v sekci kuchyňské židle! Prozkoumejte ještě podobné výrobky z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže. U zákazníků oblíbený výrobce Kup Židle má k dispozici prvotřídní produkty. Nové kousky každý den.

Tento kvalitní a levný kus Jídelní židle REINE – látka, červená originál od výrobce Kup Židle jednoduše získáte tady a teď právě za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 1 099 Kč.